بهزاد حاتمی
بهزاد حاتمی رئیس هیئت مدیره گروه هوانوردی صبا

به سایت کارت هوشمند صبا صبا خوش آمدید

پیام آقای بهزاد حاتمی
رئیس هیئت مدیره گروه هوانوردی صبا

اينک که گروه هوانوردی صبا ، با زحمات بنيانگذاران و اعضای هیئت مدیره با تکيه بر مديران مجرب و توانمند و همچنين تلاش و همراهي کارکنان جوان و متعهد، به جايگاه والايي دست يافته است، با توجه به ظرفيت هاي زياد خدمات هوانوردی و پروازی در شرايط کنوني کشور در زمینه خدمات هوانوردی و جابجایی بار و مسافر، لازم است تا اين فرصت استثنايي را قدردانسته و با تجهيز و بسترسازي همزمان فرودگاهای کشور و با تحولات اقتصادي همراه با رفع نیازهای هوانوردی و پروازی شهرها، پيشرفت و اعتلاي هرچه بيشتر نام و جايگاه گروه هوانوردی صبا را بین سایر شرکتهای هوانوردی داخلی به دست آورديم.
ما با بهره گيري توامان از جوانان و مدیران با تجربه و صاحب دانش و نيروهاي مجرب و کارآزموده و ایجاد شبکه یکپارچه هوانوردی و پروازی در  کشور و با اعمال ساز و کارهاي نوين مديريت، به ابداع و بررسي مدل هاي جديد خدمات رسانی  پرداخته تا بتوانيم ضمن حفظ پيشتازي هواپیمایی صبا به عنوان بزرگترين مرکز مدیریت شبکه هوانوردی و پروازی خصوصي کشور و يکي از ده شرکت برتر کشور، با درک صحيح و کارشناسانه از فضاي هوانوردی و پروازی کشور در زمینه جابجایی بار و مسافر و شناسايي نيازهاي موجود، موجبات اعتماد و رضايت مندي هر چه بيشتر مسافران گرامي رابه عنوان ارزشمندترين سرمايه هاي سازمان فراهم آوريم.
گسترش سرمایه گذاری در زمینه های مختلف هوانوردی مبتني بر فن آوري نوين و استفاده از ابزارهاي مناسب در اين راستا، به عنوان بستر اصلي خدمت رساني به مجموعه های هوانوردی همواره مورد تاکيد و توجه بوده و خواهد بود.
گروه هوانوردی صبا برآن است تا با نوآوري در خدمت رسانی و ارائه روزآمدترين و بهترين راه حل ها و ارزش آفريني بيشتر براي کاربران، با تکيه بر نيروي انساني متعهد و متخصص و همچنين به کارگيري فن آوري روز در سطح استانداردهاي جهاني، نبض خدمات پروازی را به دست گرفته و همواره براي ايران و ايرانيان افتخار آفرين باشد.

Image
Image

مسئولیت اجتماعی خدمات رسانی

گروه هوانوردی صبا

گروه هوانوردی صبا در صنعت هوانوردی ایران در تلاش است بتواند بهترین خدمات را برای امور اجرایی شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی و فرودگاهی ارائه نماید و با ورود به خدمات لیزینگ  و فروش هواپیماهای تجاری نموده است و با افزایش سریع بهره برداری برای مجموعه های هوانوردی روبرو شده است زیرا مزایایی را برای پرداخت هزینه های خرید ، انعطاف پذیری در ترکیب ناوگان همراه با کاهش خطرات یک سرمایه گذاری بزرگ به حاملان ارائه می دهد.
از آنجا که شرکت های هواپیمایی به دنبال بهینه سازی استراتژی های ناوگان خود و دستیابی به اهداف مالی خود هستند ، ارائه خدمات و لیزینگ یک ابزار ضروری عملیاتی ، مالی و مدیریت ریسک است.
گروه هوانوردی صبا به عنوان یک رابط ارائه خدمات و فروش با خدمات کامل ، خدمات گسترده ای را به شرکت های هواپیمایی از فروش عملیاتی سنتی ، تمدید ناوگان و تأمین مالی سازمان یافته ارائه می دهد. تیم جهانی متخصص متشکل و باتجربه ما می تواند حتی منحصر به فردترین نیازهای خدماتی و  ناوگان را برطرف کند.
باتوجه به گستردگی کشور ایران و ایجاب رشد و تحرکات اقتصادی در کشور و درنتیجه نیاز به گسترش و توسعه حمل و نقل، به‌ نظر می‌رسد تعداد فرودگاه‌‌های اقتصادی و دارای پروازهای کافی و مناسب در کشور کم است. از سوی کارشناسان و مسوولان راهکارهای متعدد ومتفاوتی برای فعال شدن فرودگاه‌های غیراقتصادی کشورارائه شده که با توجه به کمبود پروازهای اقتصادی به‌عنوان یکی از عوامل اصلی و همچنین مباحث بعد از برجام و پیگیری قراردادهای جدید مبنی بر خرید هواپیما ازسوی مجموعه روش‌های تامین مالی هواپیما از طریق صنعت لیزینگ اهمیت بسزایی پیدا کرده است.
گروه هوانوردی صبا در بخش های مالی و سرمایه گذاری در تلاش است برای اطلاع یافتن از چگونگی به کارگیری دانش علمی و مهندسی برای دستیابی به نتایج عملی برای هوانوردی، فرایندها و خدمات و دانستن چگونگی دستیابی به نتایج عملی بر اساس تجربه مالی مدیران در گروه هوانوردی صبا است.

 

Image
Image

چشم انداز آینده خدمات هوانوردی

گروه هوانوردی صبا

سیستم های هوشمند در شرکتهای هواپیمایی سیستم هایی هستند که فناوری پیشرفته ای داشته و نسبت به جهان اطراف خود واکنشی توام با ادراک دارند. در اواخر دهه ی 1950 میلادی مطالعاتی انجام شد که چگونگی روند ادراک کامپیوترها از محیط اطراف شان و نحوه تفسیر تصاویر و ترتیب ویدئوها را مشخص ساخت؛ از آن زمان به بعد، این فناوری قدرت روز افزونی یافت و به بخش جدایی ناپذیری از جامعه و صنعت تبدیل شد. سیستم های هوشمند در حوزه های هوانوردی بر تعامل با کاربرانی از نوع بشر و تغییرات و پویایی محیط های اجتماعی و فیزیکی تمرکز دارند. ربات های امروزی دستگاه مستقلی هستند که می توانند محیط اطراف شان را درک کنند و اهداف خاصی را دنبال نمایند. سیستم های هوشمند را می توان به گونه های مختلفی مانند برنامه های تشخیص چهره، تعیین هویت و سیستم ارائه خدمات مشاهده نمود. در عصر حاضر، سیستم های هوشمند در صنعت هوانوردی آماده می شوند تا نقش های بیشتری را به خود اختصاص دهند. از جمله این نقش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد : اتوماسیون صنعتی ، خدمات رباتیک، خدمات رفاهی، بازرسی و نظارت بصری، نویسه خوانی، کاربردهای نظامی، خدمات آموزشی، دنیای سرگرمی، نقل و انتقالات هوشمند، تشخیص هویت با استفاده از فناوری بیومتریک و... . سیستم های هوشمند هوانوردی چالش هایی را نیز در زمینه مطالعه و تحقیق به همراه دارند. بسیاری از این چالش ها مرتبط با محاسباتی است که در ارتباط با جهان فیزیکی و پویا روی می دهند. اشکال این موضوع آن است که در طول انجام محاسبات، جهان همچنان تغییر می کند؛ بنابراین محاسبات انجام شده منسوخ و دیگر به کار نمی آیند ! ساماندهی و سرمایه گذاری: سرمایه گذاری در شرکتهای هوانوردی را به گونه ای انجام خواهیم داد تا تقارن سودآوری گروه تهدید نگردیده و در این راه با تکیه بر روشهای نوین مالی برای واگذاری پیش خواهیم رفت و از منافع خود در کرسی های مدیریتی مشترک در حداکثر توان دفاع می کنیم. ارتقای بهره وری و افزایش بازدهی دارایی ها: بسط نظام جمع دار اموالی و یکپارچه سازی نظام تصمیم گیری در دارایی های ثابت و اتخاذ راهبرد همراهی استراتژیک و رصد مستمر تولید و فروش و حاشیه های سودآوری شرکتهای تابعه، ما را در رسیدن به این هدف یاری خواهد داد
Image

بین شرکتهای هوانوردی

چرا باید ما را انتخاب کنید

شبکه اجرایی گروه هوانوردی صبا در قالب امور مالی و مشارکت نیز فرایندها یا روش های مورد استفاده در خلق امور سرمایه گذاری مالی جدید متبلور می شود.
گروه هوانوردی صبا، شبکه یکپارچه عام با هدف شناخت و ایجاد راه حل های عمومی برای حل مسائل و مشکلات شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی و گردشگری است که بر اساس توانایی کاربرد مؤثر آن پذیرفته شده است . سامانه تجاری ما، دانشی خاص است که هدف آن حل مسائلی ویژه در هوانوردی است که به صورت موردی و بر اساس نیازهای به وجود آمده در صنعت هوانوردی و عمومی را پاسخ دهد .
علاوه بر برسی دقیق و سریع محیط، می توان کنترل کلیه امور شرکتهای هواپیمایی را در فرودگاهها و مراکز مربوط به شرکتهای هواپیمایی از دفتر مرکزی و یا هر جای دنیا اجرای سناریوهای از پیش تعیین شده، کنترل افراد، مدیریت و نظارت بر خدمات به صورت خودکار نسبت به درخواستهای ارائه شده مدیریت نمود ، تنظیم درخواستهای ارائه شده به پرسنل در هر محل خدمتی و محیط بر اساس پارمترهایی همچون : تعداد نفرات حاضر در محیط، نوع کاربری محیط و نیز بهره وری از سیستم های نظارتی ـ حفاظتی، کنترل تردد، برق اضطراری ، حس گرهای حرکتی ، حضور و تشخیص مشلات احتمالی در محیط و... را به دست گرفت. بنابراین افزایش بهره وری و نظارت، کاهش هزینه ها ، ایجاد بستر بهتر ارائه خدمات، آسایش و رفاه و تامین امنیت را می توان از ویژگی ها و مزایای اتوماسیون در خارج از دفتر مرکزی معرفی نمود.

برای ایجاد و توسعه تکنولوژی دو فرایند مشخص می توان در نظر گرفت . از یک سو، فرایندی که از دانش علمی آغاز می شود و کاربردهایی عملی به دنبال دارد و از سوی دیگر، فرایندی که با گردآوری دانش تجربی آغاز شده است و ما در تلاش هستیم با استفاده از فناوری روز دنیا بهترین خدمات را در اختیار شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی قرار دهیم
هوشمند شدن و دیجیتالی شدن خدمات و به وبژه صنعت هوانوردی با سرعت زیادی در حال پیشرفت است. رایانه‌های کوچک، محرک‌ها و حسگرها (سیستم‌های تعبیه شده) را می‌توان تقریباً در هر شیء در دنیای فیزیکی جای داد و با استفاده از آدرس IP به اینترنت متصل شد. به‌این‌ترتیب سیستم‌های فیزیکی سایبری، اینترنت و فناوری (IoT) و در نهایت شبکه‌های هوشمند به وجود می‌آیند.
در این فرآیند، حجم زیادی از اطلاعات به فضای ابری ختم می‌شود و به‌تدریج یک تصویر دیجیتالی جامع از دنیای واقعی در آنجا جمع می‌شود

Image

در شبکه های اجتماعی

با ما همراه شوید

Image
Image
Image
Image
Image
کامیار باقری
کامیار باقریکارشناس اجرایی
لکون آکایا
لکون آکایامدیرعامل
محمد رسولی
محمد رسولیمعاونت بازرگانی و اجرایی
صادق کرمی
صادق کرمیکارشناس اجرایی

تیم اجرایی خدمات

کارت هوشمند صبا

 اهداف گروه هوانوردی صبا به صورت کوتاه مدت و بلند مدت ، پشتیبانی و حمایت کامل شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی و مراکز آموزشی هوانوردی میباشد و در این مسیر همیشه در تمام ساعات شبانه روز کنار شما هستیم تا بتوانیم بهترین و مدرن ترین خدمات ارائه نموده و ساختار صنعت هوانوردی ایران را هوشمند نماییم
ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی هوانوردی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن خدماتی و مالی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات اداری و اجرایی و مشاوره همراه با پشتیبانی شبانه روزی به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، هلدینگ هوانوردی آراد را در ایجاد رضایت مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی و سرمایه گذاری در پروژه های هوانوردی کشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.

کواهینامه های ما

گواهینامه های بین المللی دریافتی مجموعه

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 7
Client 8

تیم پشتیبانی ما

شما می توانید به صورت رایگان مشاوره خود را دریافت نمایید

تماس با کارشناسان ما

  • 982191011132+
  • 989938504687+ 

ارسال ایمیل به پشتیبانی

  • info@travel-smart.ir
  • Support@travel-smart.ir

آدرس دفتر مرکزی

  •  ایران تهران شهرک اکباتان بلوار شهید نفیسی ساختمان صبا طبقه چهار واحد هشت