با ما همراه باشید

پل ارتباطی شما با ما

Please make sure that, re-captcha pluging is enabled

دفتر مرکزی ایران

  • 21-91010209(98+)
  • 930-2531800(98+)

آدرس

دفتر مرکزی: ایران تهران شهرک اکباتان بلوار شهید نفیسی ساختمان سیمرغ طبقه سه واجد چهار : 
کد پستی: 78721-6488

ایمیل

  • info@travel-smart.ir
  • support@travel-smart.ir

ساعت کاری

  • شنبه تا چهار شنبه  9AM to 17PM
  • پنجشنبه  09AM to 14PM
Image

چشم انداز خدمات مسافران

سامانه یکپارچه کارت هوشمند صبا

ارائه خدمات به مسافران از طریق سامانه یکپارچه گردشگری سیمرغ
سامانه یکپارچه گردشگری سیمرغ با استفاده از انواع ناوگان مدرن و با ظرفیتهای پروازی بزرگ و کوچک آماده خدمت رسانی به عموم مردم و مدیران با استفاده از سامانه خدمات مسافران سیمرغ می باشد.صاحبان صنایع و مدیران اقتصادی که به واسطه مسئولیت ها، محدودیت بسیار بیشتری در زمان در مقایسه با افراد عادی دارند عموماً نمی توانند برنامه جلسات و مسیر حرکت خود را با زمان پرواز های تجاری هماهنگ کنند لذا در اینگونه مواقع استفاده از انواع پرواز های منطقه ای با هواپیماهای کوچک و یا جت اختصاصی بهترین راه حل است.ما برای هر گونه نیاز پروازی تکی و گروهی راه حل ویژه داریم و هدف ما آسایش و رفاه مسافران در طول سفر می باشد
گردشگری هوشمند در کشورمان به طور فزاینده ای محبوب شده است. انواع مختلف رویدادها و فعالیت ها به عنوان جهانگردی هوشمند طبقه بندی شده اند که منجر به سواستفاده از این اصطلاح می شود. پس گردشگری هوشمند چیست و چگونه می توان آن را تعریف کرد؟ اگرچه محققان این اصطلاح را تعریف کرده اند، اما در مورد تفسیری که به صورت گسترده پذیرفته شده باشد اتفاق نظر وجود نداشته است. تعریفی که در این مطالعه ارائه شده است، بر گردشگری هوشمند به عنوان یک سیستم پشتیبانی گردشگر فردی در چارچوب خدمات اطلاعاتی و یک فناوری همه جانبه تأکید دارد.

خدمات رسانی خاص در طول سفر

Image

خدمات مسافران با سامانه کارت هوشمند صبا

در تمام ساعات شبانه روز پاسخگو کاربران هستیم

گردشگری هوشمند با توجه به قابلیت های تکنولوژیکی یک منطقه خاص، تعریف می شود. بسیاری از مقاصد که اکنون در حال مدرن شدن هستند از فناوری هوشمند در عملیات خود استفاده می کنند. این استفاده ها از روشهای پرداخت تا فعالیتهای تعاملی می باشند. هدف نهایی گردشگری هوشمند، بهبود کارایی مدیریت منابع، به حداکثر رساندن رقابت و افزایش پایداری از طریق استفاده از نوآوری ها و روش های فناور است.

گردشگری هوشمند در ایران

گردشگری و توریسم مشخصا از حوزه هایی هستند که پتانسیل بالایی جهت پیشرفت در کشورمان را دارند. گردشگری دیجیتال بی شک می تواند باعث افزایش توانگری این شاخه و پبشبرد هرچه بیشتر این حوزه در ایران باشد. دیجیتالیزه کردن گردشگری در کشور به نظر با سرعت بالایی در حال گسترش است و این می تواند نویدبخش آینده ای مملو از فرصت های طلایی برای دست اندرکاران صنعت توریسم و گردشگری باشد.

21-91010209(98+)
930-2531800(98+)

info@travel-smart.ir support@travel-smart.ir

ما دائما در تلاش هستیم تا عملکرد خود را در هنگام ارائه خدمات پروازی راحت و با کیفیت به مشتریان خود بهبود بخشیم. ما برای دسترسی آسان به خدمات و به اطلاعاتی که ممکن است در مورد خدمات ما نیاز داشته باشند ، اهمیت بسیاری می دهیم.