به مرکز خدمات گردشگری آراد ،برترین سیستم یکپارچه مدیریت خدمات سفرهای هوایی خوش آمدید.

faarhyazenfrdeitjaruestr

آدرس دفتر مرکزی:
ایران - تهران اکباتان خیابان شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه دوم واحد سه
021-91011132 09938504687
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کالایی در سبد نیست

کارت هوشمند نقره ای آراد

معرفی کارت هوشمند نقره ای آراد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

معرفی کارت هوشمند آراد :

کارت هوشمند آراد یک کارت مغناطیسی بانکی که با مشارکت بانک ملت به اندازه یک کارت اعتباری با  ضریب امنیتی بالا با قابلیتهای ویژه می باشد که از طریق این کارت میتوانید از خدمات پروازی، فرودگاهی، گردشگری، رفاهی ، آموزشی و پزشکی و شهر هوشمند گردشگری آراد، شهر هوشمند هوانوردی آراد و هواپیمایی آراد و سایر خدمات مجموعه های تحت پوشش گروه هوانوردی آراد را بدون محدودیت و در کمترین زمان در سراسر کشور خدمات دریافت نمایید. در کارت هوشمند آراد اطلاعات از قبیل اطلاعات خدمات دریافتی از مجموعه های رفاهی و گردشگری و هوانوردی تحت پوشش مجموعه ، کارت باشگاه کاربران گروه هوانوردی آراد و گروه هواپیمایی آراد و بلیط دریافت خدمات از مجموعه های تفریحی و فرهنگی و گردشگری، رزرو هتل و مراکز اقامتی داخلی و دریافت تخفیفات از مراکز طرف قرارداد مجموعه است که به صورت آنلاین میتوانند خدمات دریافت نمایند .اطلاعات کاربر بر روی کارت هک شده است به همین دلیل می توان از این کارت به عنوان کارت شناسایی سیستمی استفاده نمود.استفاده از این کارت در تمام زیر مجموعه های گروه شرکتهای هواپیمایی و هوانوردی آراد و مجموعه های فرودگاهی، گردشگری اقامتی و خدماتی متصل به سیستم کارت هوشمند آراد قابل استفاده می باشد .

کارت هوشمند آراد یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب
همه قابلیت‌های کارت‌های بانکی مانند برداشت وجه، پرداخت قبوض، خرید اینترنتی و انتقال وجه با کارت هوشمند ایران امکان‌پذیر است.( این خدمت به زودی فعال میگردد و در اختیار کاربران قرار میگیرد)

برگشت نقدی
با برگشت نقدی، درصدی از مبلغ خرید (بابت هر نوع خرید و یا دریافت خدمات) به کارت هوشمند آراد شما بازمی‌گردد.

مراکز خدمات از هر رنگ، در هر جا
لیست مراکز خدمات متنوع کارت هوشمند آراد شامل پیشنهاد پرواز، رستوران، پوشاک، گردشگری، زیبایی ، پزشکی و سلامت و ... را در قسمت مراکز خدمات در وب‌سایت مشاهده کنید.

دریافت امتیاز از هر خرید و دریافت خدمات
با هر خرید و یا دریافت خدمات، امتیازهایی به شما تعلق می‌گیرد که با دریافت امتیاز لازم به رتبه بالاتر ارتقاء پیدا کنید و خدمات و تخفیفات بیشتر دریافت نمایید.

شرایط تمدید و تعویض کارت هوشمند
با پایان انقضا کارت هوشمند در صورت فعالیت داشتن با کارت هوشمند این کارت به صورت رایگان تمدید می گردد و یا در صورت مفقودی تا یک مرحله رایگان مجدد کارت صادر میگردد.

ارتقاء کارت هوشمند آراد به رتبه بالاتر
کلیه کاربران کارت هوشمند آراد با کسب امتیاز لازم و ارتقاء به کارت بالاتر تعویض کارت به صورت رایگان انجام میگردد

تخفیف ویژه دریافت خدمات پرواز، گردشگری و مهاجرت
کلیه کاربران کارت هوشمند آراد با داشتن این کارت از تخفیف 7 درصدی نقدی در زمان خرید، علاوه بر بازگشت نقدی خرید به حساب بهره مند میگردند

بلیط و کارت پرواز هوشمند
برای اولین بار در ایران کارت هوشمند آراد به عنوان بلیط و کارت پرواز هوشمند برای پروازهای هواپیمایی آراد در کلیه فرودگاها و پروازهای داخلی و به زودی در خارج از کشور که پرواز دارند قابل استفاده می باشد.

 عضویت در باشگاه کاربران آراد
کلیه کاربرانی که دارای کارت هوشمند آراد هستند به صورت رایگان عضو باشگاه کاربران آراد شده و از خدمات باشگاه کاربران بدون محدودیت میتوانند بهرمند شوند.

پوشش بیمه حوادث رایگان
کلیه کاربران کارت هوشمند آراد تا زمان اعتبار کارت هوشمند به صورت رایگان و نامحدود تحت پوشش بیمه حوادث در سراسر دنیا قرار میگیرند .

 

با کارت هوشمند نقره ای آراد دو نوع امتیاز به شما تعلق می گیرد که در سامانه کارت هوشنتد آراد قابل مشاهده و مدیریت است و در زیر شرح آنها آمده است:

۱- امتیاز نقدی
امتیاز نقدی برای سطح نقره ای کارت هوشنتد آراد، ۱ درصد از مبلغ هر خرید است و بدین صورت محاسبه می شود:

با خرید از هر کجا و در هر زمان، معادل ریالی این امتیاز، بصورت هفتگی (روزهای چهارشنبه) به کارت هوشمند آراد شما واریز می شود.
امتیار نقدی تا سقف مبلغ ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال در هر ماه محاسبه و پرداخت می گردد.
سقف مجاز استفاده شما از یک دستگاه pos و یا درگاه اینترنتی خاص، در یک دوره زمانی یکماهه، ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال در نظر گرفته شده است.
تبصره: بدیهی است برای رعایت حقوق دارندگان محترم کارت هوشمتد آراد که دارای تراکنش های واقعی خرید هستند، به تراکنش های خرید صوری (بنا به تشخیص سامانه آراد کارت) هیچگونه امتیازی تعلق نمی گیرد و در صورتیکه به هر دلیل امتیازی اختصاص یافته باشد، کارت هوشنتد آراد این حق را دارد تا امتیازهای ارائه شده را در هر زمان کسر نماید.

۲- امتیاز ارتقا
با کسب این امتیاز، از سطح نقره ای کارت هوشنتد آراد وارد سطح طلائی می شوید و هم امتیاز نقدی بالاتر و هم خدمات ویژه تری را دریافت خواهید کرد. برای کسب جایگاه ارتقا برای بار اول شما به ۶۰۰ هزار امتیاز در دوره زمانی حداکثر ۶ ماهه نیاز دارید و برای این کارت (نقره ای) بدین صورت قابل دسترسی است:

 ۰.۱ درصد از مبلغ خرید شما در هر خرید، در این امتیاز منظور می گردد.
۰.۰۲ درصد از معدل موجودی کارت شما در طول دوره شش ماهه
ضروری است که حداقل ۱۰۰.۰۰۰ امتیاز از امتیاز ارتقا خود را از این بخش کسب کنید.
می توانید کل امتیاز ارتقا خود را از این بخش بدست اورید.
ارتقا به سطح طلایی برای دفعات بعدی برابر با شرایط حفظ سطح کارت طلائی در نظر گرفته می شود.


شرایط حفظ کارت نقره ای:
کسب ۱۰۰ هزار امتیاز ارتقاء شامل حداقل ۲۵ هزار امتیاز موجودی طی مدت ۶ ماه.
امتیاز موجودی از ۰.۰۲ % از معدل موجودی کارت شما در طول دوره شش ماهه بدست می آید.
 بدیهی است در صورت عدم کسب این امتیاز طی دوره، کارت نقره ای به سطوح پایین تر تنزل خواهد یافت.

 

مزیت ها و خدمات رقابتی کارت هوشمند آراد:

 • حذف کاغذ و بلیط کاغذی و کارت پرواز برای پروازهای هواپیمایی آراد و آژانسهای مسافرتی و مراکز فرهنگی و تفریحی طرف قرار با گروه هوانوردی آراد
 • ارائه خدمات ویژه به مسافران شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های عمومی و آموزشی هوانوردی طرف قرارداد گروه هوانوردی آراد در سراسر کشور
 • دسترسی راحت و سریع به خدمات پروازی، فرودگاهی، گردشگری مسافرتی ، اقامتی و مهاجرتی با کارت هوشمند آراد بدون محدودیت و با تخفیف در سراسر کشور.
 • قابلیت دریافت خدمات رفاهی، تفریحی و سرگرمی در پایانه حمل و نقل هوایی با استفاده از کارت هوشمند آراد برای مسافران و کودکان مسافران
 • دریافت خدمات اینترنت پرسرعت رایگان در فرودگاه داخلی برای مسافران و  کاربران کارت هوشمند آراد
 • ارائه خدمات ویژه تشریفاتی و پذیرایی در پایانه های حمل و نقل هوایی با استفاده از کارت هوشمند آراد به صورت رایگان بر اساس رتبه کارت هوشمند
 • ارائه خدمات بیمه در بخش های مختلف هوانوردی و عمومی همراه با تخفیف ویژه و پوشش بیمه حوادث رایگان برای کلیه دارندگان کارت هوشمند آراد در زمان اعتبار کارت .
 • ارائه خدمات ویژه به ورزشکاران، هنرمندان و دانشجویان در سفرهای هوایی
 • قابلیت رزرو هتل و مراکز اقامتی و ترانسفر های طرف قرارداد با گروه هوانوردی آراد همراه با تخفیفات ویژه
 • ارائه خدمات ویژه به مسافران کثیرالسفر در پایانه های حمل و نقل هوایی با استفاده از کارت هوشمند آراد
 • ارائه خدمات ویژه به مسافران بیمار در پایانه های حمل و نقل هوایی با استفاده از کارت هوشمند آراد
 • ارائه خدمات ویژه به مسافران ناتوان جسمی ،جانباز و خانواده های معظم شهدا در پایانه های حمل و نقل هوایی با استفاده از کارت هوشمند آراد
 • استفاده از کارت هوشمند آراد به عنوان کارت شناسایی سیستمی و خدماتی و کارت پرواز مسافر
 • قابلیت اتصال به نرم افزار های خدمات حمل و نقل بین شهری در پایانه های حمل و نقل هوایی
 • قابلیت اتصال به CRMشرکت حمل و نقل بین شهری در پایانه های حمل و نقل هوایی
 • قابلیت اتصال به CRM شرکتهای هواپیمایی، خدمات گردشگری ، رفاهی ، اقامتی و ترانسفر
 • تخفیف در فروشگاها و مراکز اقامتی، خدماتی ، تفریحی و خرید و مجموعه های ورزشی و رفاهی طرف قرارداد گروه هوانوردی آراد.

برنامه کنترل کیفیت کارت هوشمند آراد :

پورتال کارت هوشمند آراد با فناوری روز دنیا و شبکه بانکی کشور مطابق بوده و از پیشرفته ترین ابزار بهره گرفته شده که ضریب امنیتی برای حفظ اطلاعات کاربران و حریم خصوصی در نظر گرفته شده است.در طول شبانه روز خدمات پاسخگو کاربران خود هستیم . گروه پشتیبانی آراد 24 ساعته پاسخگوی مشترکان و مجموعه های خدماتی متصل به سامانه کارت هوشمند آراد می باشند.

 

بخش سیستم بانکی کارت هوشمند آراد فقط شامل کارتهای هوشمند طلایی، نقره ای و برنزی می باشد که به زودی فعال و در اختیار کاربران دارای این کارتها قرار میگیرد.

 

 کاربران می توانند با سفارش این کارت هوشمند و بانکی با عضویت در خانواده بزرگ ایران متفاوت ترین خدمات را بامناسبترین قیمت در سراسر کشور دریافت نمایند و متفاوت زندگی و سفر را تجربه نمایند

 

کارت هوشمند آراد همواره سیاست ارائه بهترین خدمات عمومی، سفر و مهاجرت را برای مسافران و کاربران عادی و ویژه خود در پروازهای داخلی و خارجی دارد و شبانه روز پاسخگو نیازهای مسافران خود هستیم

توجه:

شهر هوشمند گردشگری آراد در اکثر شهر ها و فرودگاههای ایران و به زودی در خارج از ایران سرویس های گردشگری ، مهاجرت و خدمات پروازی را ارائه می نماید .در صورت نبودن سرویس خدماتی در فرودگاه شهر شما می توانید به همکاران ما اطلاع داده تا در کمترین زمان شهر و فرودگاه منطقه شما نیز تحت پوشش خدمات شهر هوشمند گردشگری آراد قرار بگیرد.لطفا بعد از رزرو درخواست خدمات مورد نیاز خود و یا پروازی شهر مورد نظر را به همکاران ما اعلام نموده تا شما به نزدیک ترین  مرکز خدماتی و سایت پروازی طرف قرارداد با مجموعه معرفی شوید و از خدمات ما بدون محدودیت بهره مند گردید و لحظاتی زیبا و رویایی را در کنار عزیزان در طول سفر تجربه نمایید و در صورت عدم موجود بودن خدمات مورد نیاز شما در سایت می توانید با پشتیبانی تماس گرفته و خدمات در صورت امکان را به صورت  تلفنی دریافت نمایید.

 

 

 

سامانه یکپارچه شهر هوشمند گردشگری آراد – با ما برای شما لوکس و رویایی سفر کردن محدودیتی ندارد!

سامانه خدمات مسافران سفر های هوایی آراد همواره سیاست ارائه بهترین خدمات سفر و مهاجرت را برای مسافران و کاربران عادی و ویژه خود در پروازهای داخلی و خارجی دارد و شبانه روز پاسخگو نیازهای مسافران و کاربران خود هستیم

سرویس های اختصاصی شهر هوشمند گردشگری آراد در سفر های هوایی را از طریق سایت رزرو نموده و یا از طریق  تماس با شماره 02191011132 * 09938504687 دریافت نمایید.

 

ارتباط با پشتیبانی خدمات مسافران آراد

آدرس:   ایران تهران اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه پنجم واحد ده

تلفن:   2191011132(98)+
موبایل:   9938504687(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
کد محصول product_53
ریال2,300,000