به شهر هوشمند گردشگری آراد ،برترین سیستم یکپارچه مدیریت خدمات سفرهای هوایی خوش آمدید.

faarhyazenfrdeitjaruestr

آدرس دفتر مرکزی:
ایران - تهران اکباتان خیابان شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه دوم واحد سه
021-91012232 09302531800
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کالایی در سبد نیست

کارت هوشمند طلایی ایران

معرفی کارت هوشمند طلایی ایران

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

معرفی کارت هوشمند ایران :

کارت هوشمند ایران یک کارت مغناطیسی بانکی که با مشارکت بانک ملت به اندازه یک کارت اعتباری با  ضریب امنیتی بالا با قابلیتهای ویژه می باشد که از طریق این کارت میتوانید از خدمات پروازی، فرودگاهی، گردشگری، رفاهی ، آموزشی و پزشکی و مرکز خدمات مسافران آراد و هواپیمایی آراد و سایر خدمات مجموعه های تحت پوشش گروه هوانوردی آریانا را بدون محدودیت و در کمترین زمان در سراسر کشور خدمات دریافت نمایید. در کارت هوشمند ایران اطلاعات از قبیل اطلاعات خدمات دریافتی از مجموعه های رفاهی و گردشگری و هوانوردی تحت پوشش مجموعه ، کارت باشگاه کاربران گروه هوانوردی آریانا و گروه هواپیمایی آراد و سیمرغ و بلیط دریافت خدمات از مجموعه های تفریحی و فرهنگی و گردشگری، رزرو هتل و مراکز اقامتی داخلی و دریافت تخفیفات از مراکز طرف قرارداد مجموعه است که به صورت آنلاین میتوانند خدمات دریافت نمایند .اطلاعات کاربر بر روی کارت هک شده است به همین دلیل می توان از این کارت به عنوان کارت شناسایی سیستمی استفاده نمود.استفاده از این کارت در تمام زیر مجموعه های گروه شرکتهای هواپیمایی و هوانوردی آریانا و مجموعه های فرودگاهی، گردشگری اقامتی و خدماتی متصل به سیستم کارت هوشمند ایران قابل استفاده می باشد .

کارت هوشمند ایران یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب
همه قابلیت‌های کارت‌های بانکی مانند برداشت وجه، پرداخت قبوض، خرید اینترنتی و انتقال وجه با کارت هوشمند ایران امکان‌پذیر است.

برگشت نقدی
با برگشت نقدی، درصدی از مبلغ خرید (بابت هر نوع خرید و یا دریافت خدمات) به کارت هوشمند ایران شما بازمی‌گردد.

مراکز خدمات از هر رنگ، در هر جا
لیست مراکز خدمات متنوع کارت هوشمند ایران شامل پیشنهاد پرواز، رستوران، پوشاک، گردشگری، زیبایی ، پزشکی و سلامت و ... را در قسمت مراکز خدمات در وب‌سایت مشاهده کنید.

دریافت امتیاز از هر خرید و دریافت خدمات
با هر خرید و یا دریافت خدمات، امتیازهایی به شما تعلق می‌گیرد که با دریافت امتیاز لازم به رتبه بالاتر ارتقاء پیدا کنید و خدمات و تخفیفات بیشتر دریافت نمایید.

شرایط تمدید و تعویض کارت هوشمند
با پایان انقضا کارت هوشمند در صورت فعالیت داشتن با کارت هوشمند این کارت به صورت رایگان تمدید می گردد و یا در صورت مفقودی تا دو مرحله رایگان مجدد کارت صادر میگردد.

ارتقاء کارت هوشمند ایران به رتبه بالاتر
کلیه کاربران کارت هوشمند ایران با کسب امتیاز لازم و ارتقاء به کارت بالاتر تعویض کارت به صورت رایگان انجام میگردد

تخفیف ویژه دریافت خدمات پرواز، گردشگری و مهاجرت
کلیه کاربران کارت هوشمند ایران با داشتن این کارت از تخفیف 7 درصدی نقدی در زمان خرید، علاوه بر بازگشت نقدی خرید به حساب بهره مند میگردند

بلیط و کارت پرواز هوشمند
برای اولین بار در ایران کارت هوشمند ایران به عنوان بلیط و کارت پرواز هوشمند برای پروازهای هواپیمایی آراد و سیمرغ در کلیه فرودگاها و پروازهای داخلی و به زودی در خارج از کشور که پرواز دارند قابل استفاده می باشد.

 عضویت در باشگاه کاربران آریانا
کلیه کاربرانی که دارای کارت هوشمند ایران هستند به صورت رایگان عضو باشگاه کاربران آریانا شده و از خدمات باشگاه کاربران بدون محدودیت میتوانند بهرمند شوند.

پوشش بیمه حوادث رایگان
کلیه کاربران کارت هوشمند ایران تا زمان اعتبار کارت هوشمند به صورت رایگان و نامحدود تحت پوشش بیمه حوادث در سراسر دنیا قرار میگیرند .

 

با کارت هوشمند طلائی ایران دو نوع امتیاز به شما تعلق می گیرد که در سامانه کارت هوشمند ایران قابل مشاهده و مدیریت است و در زیر شرح آنها آمده است:

۱- امتیاز نقدی
امتیاز نقدی برای سطح طلائی کارت هوشمند ایران، ۱.۲۵ درصد از مبلغ هر خرید است و بدین صورت محاسبه می شود:

با خرید از هر کجا و در هر زمان، معادل ریالی این امتیاز، بصورت هفتگی (روزهای چهارشنبه) به کارت هوشمند ایران شما واریز می شود.
امتیار نقدی تا سقف مبلغ ۱۲۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال خرید در هر ماه محاسبه و پرداخت می گردد.
 سقف مجاز استفاده شما از یک دستگاه pos و یا درگاه اینترنتی خاص، در یک دوره زمانی یکماهه، ۲۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال در نظر گرفته شده است.
تبصره: بدیهی است برای رعایت حقوق دارندگان محترم کارت هوشمند ایران که دارای تراکنش های واقعی خرید هستند، به تراکنش های خرید صوری (بنا به تشخیص سامانه کارت هوشمند ایران) هیچگونه امتیازی تعلق نمی گیرد و در صورتیکه به هر دلیل امتیازی اختصاص یافته باشد، کارت هوشمند ایران این حق را دارد تا امتیازهای ارائه شده را در هر زمان کسر نماید.


۲- امتیاز ارتقا
با کسب این امتیاز، از سطح طلائی کارت هوشمند ایران وارد سطح VIP می شوید و هم امتیاز نقدی بالاتر و هم خدمات ویژه ای را دریافت خواهید کرد. برای کسب جایگاه ارتقا شما به ۴ میلیون امتیاز در دوره زمانی حداکثر ۶ ماهه نیاز دارید و برای این کارت (طلائی) بدین صورت قابل دسترسی است:

 ۰.۱ درصد از مبلغ خرید شما در هر خرید، در این امتیاز منظور می گردد.
 ۰.۰۲ درصد از معدل موجودی کارت شما در طول دوره شش ماهه
ضروری است که حداقل ۳.۰۰۰.۰۰۰ امتیاز از امتیاز ارتقا خود را از این بخش فراهم آورید.
می توانید کل امتیاز ارتقا خود را از این بخش بدست اورید.

شرایط حفظ کارت طلایی:
کسب ۱ میلیون امتیاز ارتقاء شامل حداقل ۲۵۰ هزار امتیاز موجودی طی مدت ۶ ماه
امتیاز موجودی از ۰.۰۲ % از معدل موجودی کارت شما در طول دوره شش ماهه بدست می آید.
بدیهی است در صورت عدم کسب این امتیاز طی دوره، کارت طلایی به سطوح پایین تر تنزل خواهد یافت

 

مزیت ها و خدمات رقابتی کارت هوشمند ایران:

 • حذف کاغذ و بلیط کاغذی و کارت پرواز برای پروازهای هواپیمایی آراد و هواپیمایی سیمرغ و آژانسهای مسافرتی و مراکز فرهنگی و تفریحی طرف قرار با گروه هوانوردی آریانا
 • ارائه خدمات ویژه به مسافران شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های عمومی و آموزشی هوانوردی طرف قرارداد گروه هوانوردی آریانا در سراسر کشور
 • دسترسی راحت و سریع به خدمات پروازی، فرودگاهی، گردشگری مسافرتی ، اقامتی و مهاجرتی با کارت هوشمند ایران بدون محدودیت و با تخفیف در سراسر کشور.
 • قابلیت دریافت خدمات رفاهی، تفریحی و سرگرمی در پایانه حمل و نقل هوایی با استفاده از کارت هوشمند ایران برای مسافران و کودکان مسافران
 • امکان معرفی یکی از اعضا خانواده درجه یک برای استخدام در مجموعه بعد از قبولی در مصاحبه ورودی گروه هوانوردی آریانا و شرکتهای زیر مجموعه.
 • دریافت خدمات اینترنت پرسرعت رایگان در فرودگاه داخلی برای مسافران و  کاربران کارت هوشمند ایران
 • ارائه خدمات ویژه تشریفاتی و پذیرایی در پایانه های حمل و نقل هوایی با استفاده از کارت هوشمند ایران به صورت رایگان بر اساس رتبه کارت هوشمند
 • ارائه خدمات بیمه در بخش های مختلف هوانوردی و عمومی همراه با تخفیف ویژه و پوشش بیمه حوادث رایگان برای کلیه دارندگان کارت هوشمند ایران در زمان اعتبار کارت .
 • ارائه خدمات ویژه به ورزشکاران، هنرمندان و دانشجویان در سفرهای هوایی
 • قابلیت رزرو هتل و مراکز اقامتی و ترانسفر های طرف قرارداد با گروه هوانوردی آریانا همراه با تخفیفات ویژه
 • ارائه خدمات ویژه به مسافران کثیرالسفر در پایانه های حمل و نقل هوایی با استفاده از کارت هوشمند ایران
 • ارائه خدمات ویژه به مسافران بیمار در پایانه های حمل و نقل هوایی با استفاده از کارت هوشمند ایران
 • ارائه خدمات ویژه به مسافران ناتوان جسمی ،جانباز و خانواده های معظم شهدا در پایانه های حمل و نقل هوایی با استفاده از کارت هوشمند ایران
 • استفاده از کارت هوشمند ایران به عنوان کارت شناسایی سیستمی و خدماتی و کارت پرواز مسافر
 • قابلیت اتصال به نرم افزار های خدمات حمل و نقل بین شهری در پایانه های حمل و نقل هوایی
 • قابلیت اتصال به CRMشرکت حمل و نقل بین شهری در پایانه های حمل و نقل هوایی
 • قابلیت اتصال به CRM شرکتهای هواپیمایی، خدمات گردشگری ، رفاهی ، اقامتی و ترانسفر
 • تخفیف در فروشگاها و مراکز اقامتی، خدماتی ، تفریحی و خرید و مجموعه های ورزشی و رفاهی طرف قرارداد گروه هوانوردی آریانا.

برنامه کنترل کیفیت کارت هوشمند ایران :

پورتال کارت هوشمند ایران با فناوری روز دنیا و شبکه بانکی کشور مطابق بوده و از پیشرفته ترین ابزار بهره گرفته شده که ضریب امنیتی برای حفظ اطلاعات کاربران و حریم خصوصی در نظر گرفته شده است.در طول شبانه روز خدمات پاسخگو کاربران خود هستیم . گروه پشتیبانی آراد 24 ساعته پاسخگوی مشترکان و مجموعه های خدماتی متصل به سامانه کارت هوشمند ایران می باشند.

 کاربران می توانند با سفارش این کارت هوشمند و بانکی با عضویت در خانواده بزرگ ایران متفاوت ترین خدمات را بامناسبترین قیمت در سراسر کشور دریافت نمایند و متفاوت زندگی و سفر را تجربه نمایند

 

سامانه یکپارچه خدمات مسافران آراد – برای شما در سفرهای هوایی لوکس و رویایی سفر کردن محدودیتی ندارد!

سامانه خدمات مسافران آراد همواره سیاست ارائه بهترین خدمات سفر و مهاجرت را برای مسافران و کاربران عادی و ویژه خود در پروازهای داخلی و خارجی دارد و شبانه روز پاسخگو نیازهای مسافران خود هستیم

سرویس های اختصاصی سامانه خدمات مسافران آراد در سفر های هوایی را از طریق سایت رزرو نموده و یا از طریق  تماس با شماره 02191012232 * 09302531800 دریافت نمایید.

 

ارتباط با پشتیبانی خدمات مسافران آراد

آدرس:   ایران تهران اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان ایرسا طبقه پنجم واحد ده

تلفن:   2191012232(98)+
موبایل:   9302531800(98)+
ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
کد محصول 78967
ریال5,000,000